kontakt

mapa Penzion Bezdrev
Králičí vrch
Zliv u Českých Budějovic
tel.: +420 387 963 281
info@penzionbezdrev.cz
penzion Bezdrev

Naše nabídka ubytování

Penzion Bezdrev prošel v letech 2008–2009 rozsáhlou rekonstrukcí, kompletně zrekonstruována byla i obytná část situovaná do 1. patra penzionu.

V penzionu se nachází 10 zcela nově zařízených pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek. Díky tomu, že se penzion nachází v klidném prostředí uprostřed poloostrova obklopeného rybníkem Bezdrev, je z každého okna velmi příjemný výhled.

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem lůžek, nočním stolkem s lampičkou, komodou, šatní skříní, křeslem s konferenčním stolkem, LCD televizorem se satelitním příjmem, v některých pokojích je psací stůl se židlí. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, po celou dobu pobytu je zajištěna výměna ručníků a osušek. V pokojích s větším počtem lůžek je spaní částečně řešeno v mezonetu. Každý pokoj je opatřen dveřmi s bezpečnostním zámkem.

V celém objektu je možné bezdrátové připojení k internetu díky WiFi systému.

penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev
penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev

Rozmístění pokojů

V penzionu se nachází 10 pokojů, 1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 1 trojlůžkový a 5 čtyřlůžkových pokojů. Na plánku 1. patra penzionu si můžete prohlédnout jak jsou jednotlivé pokoje situovány. Po kliknutí na vybraný pokoj se Vám zobrazí detail pokoje a kompletní informace o tomto pokoji.

Ceny ubytování v našem penzionu naleznete zde.

Pokoje si můžete rezervovat telefonicky na tel. čísle +420 387 963 281, e-mailem info@penzionbezdrev.cz, nebo pomocí on-line rezervačního formuláře.

Penzion Bezdrev 2009 ©  |  Developed by Kinet