kontakt

mapa Penzion Bezdrev
Králičí vrch
Zliv u Českých Budějovic
tel.: +420 387 963 281
info@penzionbezdrev.cz
penzion Bezdrev

Naše služby

Penzion Bezdrev Vám nabízí kvalitní ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích, s celkovou kapacitou 30 míst. Dále nabízíme možnost stravování v naší restaurace s kapacitou 70 míst. Pro všechny naše návštěvníky je k dispozici parkování přímo před objektem, úschovna kol a sportovního vybavení, venkovní trampolína, bazének, venkovní pinpongový stůl, brzy přibude i dětské hřiště a víceúčelové sportovní hřiště s umělou trávou. V celém objektu je k dispozici bezdrátové internetové připojení – WiFi.

Firemní akce, svatby, oslavy, rauty...

Penzion Bezdrev Vám nabízí vhodné prostory pro uspořádání firemních akcí, svatebních hostin, rodinných oslav, rautů atd. Umístění penzionu do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev, zaručuje pohodové a ničím nerušené prožití akce či oslavy.

Akci pro Vás připravíme podle Vašich představ v naší restauraci nebo salonku, v letních měsících lze svatbu nebo oslavu připravit i pod širým nebem. Samozřejmostí je i kvalitní ubytování hostů v pokojích s vlastní koupelnu a sociálním zařízením. Dále nabízíme možnost  zapůjčení promítacího plátna, dataprojektoru, flipchartu, kopírování, skenování.
penzion Bezdrev

Co Vám můžeme nabídnout?

  • můžeme Vám poradit se sestavením slavnostního menu
  • zajistit kompletní gastronomické služby
  • pomůžeme Vám zajistit květinovou a dekorační výzdobu
  • pro firemní akce zajistíme ozvučení a projekci
  • nabízíme možnost zajištění doprovodného kulturního programu
penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev
Penzion Bezdrev 2009 ©  |  Developed by Kinet