kontakt

mapa Penzion Bezdrev
Králičí vrch
Zliv u Českých Budějovic
tel.: +420 387 963 281
info@penzionbezdrev.cz
penzion Bezdrev

Informace o penzionu Bezdrev

Penzion Bezdrev prošel v letech 2008–2009 kompletní rekonstrukcí. Zrekonstruována byla nejenom obytná část, ale i kuchyně a restaurace. Předností penzionu je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev, zaručující pohodové prožití pobytu. Blízkost měst Zliv, Hluboká nad Vltavou a Českých Budějovic dává však návštěvníkům našeho penzionu možnost bohatého sportovního, kulturního a společenského vyžití.

V 1. patře penzionu se nachází 10 pokojů s kapacitou 30 lůžek, v přízemí bar, restaurace s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 70 míst, venkovní terasa s kapacitou cca 30 míst. Dále nabízíme možnost využití salonku pro menší akce – svatby, rodinné oslavy, školení a akce pro firmy (kapacita 20–25 míst), zahradní krytý altán s kapacitou cca 20–30 míst, po domluvě nabízíme možnost pořádání uzavřených akcí v celém objektu. Nabídku služeb a možnosti občerstvení pro tyto akce upravujeme podle dohody a přání zákazníka.

penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev

Mezi další služby ubytovaným hostům patří úschovna kol a jiného sportovního vybavení, možnost sportovního vyžití – venkovní trampolína (průměr 4,30 m), venkovní pingpongový stůl, atd. Do konce roku se chystáme služby rozšířit o nově vybudované dětské hřiště s průlezkami a víceúčelové hřiště s umělou trávou (tenis, nohejbal, fotbal, floorball...)

penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev penzion Bezdrev
Penzion Bezdrev 2009 ©  |  Developed by Kinet